Jdi na obsah Jdi na menu
 


Annie von Parni mlyn alias Kaiser hund

Tato webová stránka se aktualizuje. Omlouváme se a děkuji za pochopení.

This website is updated. We apologize and thank you for your understanding.

tak tohle je královská howavartí slečna Anička, a čeká na další foto svých čtyřnohých petfriendů :-)))
DOGPLACE WHAI NOED ALBUM
jelikož jsem Vás všechny vyzýval a pěkně prosil o fotečky Vašich miláčků, leč marně, začal jsem podnikat vlastní lovy beze zbraní a postupně snad bude fotogalerie plná hezkých zvířátek :-)
každopádně nekončí má výzva k Vám všem, kteří máte pocit, že bez Vašeho zvířecího kamaráda nejsou tyto stránky úplné :-D
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Štíhloun č. 2

(Lucka (Sojka) Sýkorka, 8. 11. 2008 15:30)

5.11 léta Páně 2008 byl zachráněn 10ti měsíční italský chrtík jménem Dan ze spárů jedné svinské megery, za daných podmínek si jej nechám společně s Beanem. Podle slov veterináře ještě tak 2 týdny a pošel by hlady. Byl nucen žrát trávu a vyhrabával si kořínky ze země. Prostě já ty lidi nechápu a měli by za trest hladovět taky a pár ran holí přes záda by nebylo mimo téma, ale už je dobře. Nabíráme váhu a začínáme si hrát.:-)

Konečně

(Lucka (Sojka), 14. 9. 2008 11:53)

Ahoja, tak jsem se konečně dohrabala k tomu, abych přidala do naší zoo fotečku svého italského štíhlouna. Po delších dohadech o správnosti přístupového hesla se zdařilo vložit starší foto, které zaktualizuji, jakmile se zdaří vyfotit mého pséka v klidu, což je takový malý velký úkol. :-)
Lucka (Sojka) Sýkorka - ministryně kávového průmyslu

WHAI NOED HOLEŠOVICE

(Hans von Parni mlyn, 29. 3. 2008 5:14)

Ahoj, sice do našeho "králowského regionu" spadá i ZOO, ale naši Vaši PET DARLING jsou tady vítáni! Posílejte fotky peysků i dalších zvířátek (ne partnery :-)
DVEŘE DO HOLEŠOVICKÉHO ANIMALNÍHO SDRUŽENÍ "WHAI NOED", JEHOŽ PŘEDSEDKYNI PAVLU DOLEŽALOVOU-BABÁKOVOU NA TĚCHTO STRÁNKÁCH (ZATÍM) NENAJDETE :-),JSOU OPEN VÁM VŠEM !!!